VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape

VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape
produkt introduksjon:
VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape
moq: 100 stk
Nikotin: 2 %
Sende bookingforespørsel
Beskrivelse
Tekniske parametere

Hvordan få pris

 

\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t \t
Salgssjef Cathy Baish
WhatsApp-nummer: +8613316929336 1
Telegram: https://t.me/+FA8JT0fa9sU4Zjc1

 

Produktbeskrivelse

 

VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vapeer en revolusjonerende 3-i-1 disponibel nå tilgjengelig somVAPME CRTSRAL 3IN1 30K europe-lager– sendes direkte fra vårt europeiske lager for rask levering over hele regionen. Med tre uavhengige smakskamre i en enkelt enhet, leverer den opptil 30,000+ drag med konsistent, smakfull damp fra en total e-væskekapasitet på 30 ml.

Dehot sell 0-5% nic 30ml MTL 20 varianterenheten har en 0,6 Ω mesh spole optimalisert for munn-til-lunge (MTL) damping, som gir jevne trekk og utmerket smakgjengivelse. Drevet av et 650mAh oppladbart batteri med Type-C-portVAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vapetilbyr justerbare nikotinstyrker på 0 %, 2 %, 3 % og 5 % for å passe enhver preferanse.

Med0,6 ohm mesh justerbar nikotin engrosalternativer, denVAPME CRTSRAL 3IN1 30K europe-lagerer perfekt for forhandlere som ønsker å ha et innovativt,-produkt med høy etterspørsel. Enheten leveres pakket med 160 stykker per etui (24,5 kg). Dehot sell 0-5% nic 30ml MTL 20 varianterutvalget inkluderer 20 tre-smakskombinasjoner som blåbærbringebær + vannmelonis + jordbærlemonade, jordbærvannmelon + pasjonsfruktmelonis + blåbærbringebær, kirsebæris + Blue Razz-lemonade + pasjonsfruktmelonis, drueis + jordbærkiwi + ferskenmango ananas + peach-mango-ananas + peach-ananas + kirsebær-kola + lady + kirsebær 66, og Strawberry Red Bull + Black Dragon Ice + Cherry Berry.

Enten kundene dine har lyst på kule mentoler, søte bær, tropiske blandinger, energidrikker eller godteriprofiler,VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vapegir konsekvent tilfredshet. Lagre den i dag – 3-i-1, 30K puff, justerbar nikotin, klar for europeisk lager.

Produktspesifikasjoner

Puffs: 30000

E-væskekapasitet:30 ml

Spole:0,6Ω mesh spole

Batteri:650mAh oppladbart batteri med Type-C-port

Batteri:650 mAh

 

Som en betroddengangs vape engrosleverandør, vi beholderVAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vapepå lager hos ossEU-lagertilrask leveringog korte ledetider. Deminimum bestillingsantall er 100 stk, og blandede smaker er tillatt innenfor én ordre. Kontakt vårt salgsteam påWhatsAppfor engrospriser, sanntidslager-og massefraktdetaljer.

 

Liste over smaker

 

Smakliste over VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape

  1. 🫐 Blåbær bringebær + 🍉 Vannmelon is + 🍓 Jordbær limonade
  2. 🍓 Jordbærvannmelon + 🥭 Pasjonsfruktmelonis + 🫐 Blåbærbringebær
  3. 🍒 Kirsebæris + 🍋 Blue razz lemonade + 🥭 Pasjonsfrukt melon is
  4. 🍇 Drueis + 🍓 Jordbærkiwi + 🍑 Fersken mango ananas
  5. 🍓 Jordbærbanan + 🍎 Dobbelt eple + 🍉 Vannmelon is
  6. 🧊 Blandede bær is + 🍑 Fersken mango ananas + 🍉 Bringebær vannmelon
  7. 🍓 Jordbæris + 🍉 Vannmelon kiwi is + 🍒 Kirsebæris
  8. 🐂 Red bull + 🍒 Cherry cola + 🍑 Juicy fersken
  9. 🍓 Jordbær-bringebærgodteri + 🍑 Ferskenis + 🥭 Kiwi pasjonsfrukt-guava
  10. 🍓 Jordbær mango + 🥭 Kiwi pasjonsfrukt guava + 🍉 Vannmelon is
  11. 🌴 Tropisk fruktpunch + 🍓 Jordbærdrue + 🍋 Blue razz lemonade
  12. 🍓 Jordbær vannmelon bubblegum + 🍒 Kirsebærbær + 🐂 Red bull ice
  13. 🍓 Mr blue + 🍓 Lady killa + ❤️ Love 66
  14. 🍉 Vannmelon okse + 🥝 Ananas kiwi Is + 🍓 Jordbæris
  15. 🍓 Jordbær Dragonfruit is + 🍉 Vannmelon Sitron + 🌴 Tropisk fruktpunch
  16. 🍈 Trippel melonis + 🍑 Blåbær bringebærfersken + 🍓 Jordbæris
  17. 🍓 Jordbær tyttebæris + 🍌 Bananis + 🍓 Blandede bær
  18. 🍉 Vannmelonkjegle + 🍓 Jordbærgummibjørn + 🫐 Blåbærbringebærgodteri
  19. 🍒 Brusende kirsebær + 🍋 Sitron&lime + 🫐 Blåbær på is
  20. 🍓 Strawberry Red Bull + 🐉 Black Dragon ice + 🍒 Kirsebærbær

 

Produkter Bilder

 

-06 1

VAPME CRTSRAL 30000 2

VAPME CRTSRAL 30000 4

VAPME CRTSRAL 30000 5

VAPME CRTSRAL 30000 6

 

Vanlige spørsmål om VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape

 

FAQ

1. Hva er MOQ for VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape?

Minste bestillingsmengde er100 stk. Du kan blande forskjellige smaker innenfor bestillingen på 100 stk.

2. Hvor ligger lageret ditt? Hvor lang er leveringstiden?

Vi har lager på EU-lageret. Når betalingen er bekreftet, vil varene bli sendt raskt. Transitttiden til de fleste europeiske land er rundt 3–7 virkedager.

3. Er VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape oppladbar?

Ja. Enheten er bygget med et oppladbart batteri, som støtter gjentatt lading for å utnytte e-væsken inni fullt ut.

4. Hva gjør at VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape skiller seg ut?

VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape er en engangsvape med høy-kapasitet med premium smakslevering og langvarig-ytelse, ideell for både sluttbrukere og grossistkjøpere.

5. Hvor mange drag kan VAPME CRTSRAL 30000 Puffs Vape nå?

Den er vurdert opp til30 000 drag, utstyrt med avansert mesh-spole for å holde stabil smak gjennom hele bruken. Faktiske drag kan variere basert på inhaleringsvaner.

 

 

Slik bestiller du

 

Trinn 1 Send forespørsel

Send inn forespørselen din via e-post, WhatsApp eller vår offisielle nettside. Del gjerne dine krav: vape-modeller, bestillingsmengde og destinasjonsland. Vi vil komme tilbake til deg med pristilbud. Vi diskuterer deretter bestillingsdetaljer og utsteder proforma-fakturaen.

product-2848-1600

Trinn 2 Utfør betalinger

 

Bekreft proformafakturaen og fullfør betalingen. Flere betalingsalternativer er tilgjengelige for enkelhets skyld:

\\u2011 Lokale bankoverføringer (Europa / Australia / Hong Kong)

\\u2011 Alipay / WeChat Pay

\\u2011 Western Union

\\u2011 Kryptovaluta

product-2848-1600

Trinn 3 Ordne bestillingen

For varer på lager: varer vil bli sendt innen 2 virkedager.

For varer som ikke er på lager: produksjonstid varierer etter modell, vanligvis 7 virkedager.

product-2848-1600

Trinn 4 Frakt

Sporingsnummer vil bli oppgitt når varene er sendt. Vi driver varehus iKina og Europa:\\u2011 Europa-lager: 3\\u20115 virkedager for levering\\u2011 Kina-lager: 10\\u201115 virkedager for levering

Merk: Du kan spore forsendelsen din på offisielle nettsteder til DHL, DPD, FedEx og andre transportører.

product-2848-1600

Trinn 5 Pakkekvittering og tilbakemelding

Ved mottak av pakken din, vennligst inspiser varer og mengder for å bekrefte at alt er i god stand. Skulle det oppstå problemer, vennligst kontakt oss med en gang. Vi vil sette stor pris på om du kan gi oss tilbakemelding. Din anmeldelse er av stor verdi for vår virksomhet.

product-2848-1600

 

Vanlige spørsmål ved bestilling

 

FAQ

2. Hvordan kan jeg stole på deg?

A: Tillit er kjernen i vår globale grossistvirksomhet. Vi er en etablert vape-grossistleverandør med omfattende eksporterfaring som betjener distributører, kjedeforhandlere og forhandlere over hele Europa, Nord-Amerika, Sørøst-Asia og Oseania.

Prøvetjeneste: Du kan be om produktprøver for å inspisere byggekvalitet, smaksytelse og utførelse før formelle bestillinger.

Verifisert legitimasjon: Relevante samsvarssertifikater og klientreferanser er tilgjengelig på forespørsel.

Sikker transaksjon: Vi tar i bruk sikre betalingsmetoder og formelle kommersielle fakturaer for hver avtale.

Prøve-\\u2011bestillingsvennlig: Vi anbefaler på det sterkeste en liten prøvebestilling for ditt første samarbeid. Dette lar deg vurdere produktkvaliteten vår, forsyningsstabiliteten og risikofri ettersalgsstøtte før du forplikter deg til store bulkinnkjøp.

2. Hvilke produkter engroshandler du?

Vi leverer en full portefølje av autentiske vape-varer, inkludert bestselgende engangsvapes, pod-systemer, vape-maskinvare, e\\u2011væsker og støttetilbehør fra kjente merkevarer. Blandet\\u2011batch-anskaffelse er tilgjengelig for bedriftens behov.

3. Støtter du små prøvebestillinger?

Ja. Vi aksepterer prøvebestillinger for nye partnere. Prøvebestillinger lar deg teste produktytelse, leveringstid og vår generelle service før du forplikter deg til bulk- eller eksklusivt distribusjonssamarbeid. MOQ varierer etter vare, vennligst kontakt vårt salgsteam for detaljert informasjon.

4. Hva er din ledetid for bestillinger?

Med tilstrekkelig lagerbeholdning kan de fleste standard bulkbestillinger sendes innen 1\\u20113 virkedager. For varer som ikke er på lager eller store tilpassede bestillinger, vil salget vårt informere deg om den nøyaktige produksjons- og leveringsplanen på forhånd.

5. Hvilke land eller regioner sender du til?

Salgsnettverket vårt dekker Europa, Nord-Amerika, Storbritannia, Sørøst-Asia og Oseania. Fraktløsninger er skreddersydd i henhold til lokale krav. Bekreft tilgjengeligheten til målmarkedet med våre salg før du legger inn en bestilling.

6. Hvilke betalingsmåter er tilgjengelige?

Vi støtter vanlige sikre grenseoverskridende bedriftsbetalinger. Spesifikke tilgjengelige alternativer vil bli delt av vår salgsrepresentant når du starter en forespørsel. Alle transaksjoner kommer med formelle kommersielle fakturaer.

7. Kan jeg søke om eksklusiv distribusjon?

Ja. Vi tilbyr eksklusive distribusjonspartnerskap for kvalifiserte lokale partnere. Send oss ​​din bedriftsbakgrunn, lokale markedsskala og forretningsplan, teamet vårt vil gjennomgå og diskutere ytterligere samarbeidsvilkår med deg.

8. Hva med ettersalgsservice?

Vi tilbyr profesjonell ettersalgsstøtte for kvalitetsrelaterte produktproblemer. Vennligst ta vare på bilder eller videoer for defekte varer og ta kontakt med supportteamet vårt innen den angitte tidsrammen etter varene kommer. Skader forårsaket av feil transport eller menneskelig misbruk dekkes ikke.

Hvis du trenger mer informasjon som ikke er oppført her, ta gjerne kontakt med vårt engrossalgsteam.

 

 

 

 

 

 

 

Populære tags: vapme crtsral 30000 puffs vape, Kina vapme crtsral 30000 puffs vape leverandører, fabrikk

Sende bookingforespørsel
du drømmer det, vi designer det
Vi kan lage dampen dine drømmer
kontakt oss