Bood 150K 7 IN 1 Vape

Bood 150K 7 IN 1 Vape
produkt introduksjon:
Moq 100 stk
150 000 drag
Europa og kinesisk lager
Sende bookingforespørsel
Beskrivelse
Tekniske parametere

Hvordan få pris

 

\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t \t
Salgssjef Cathy Baish
WhatsApp-nummer: +8613316929336 1
Telegram: https://t.me/+FA8JT0fa9sU4Zjc1

 

Produktbeskrivelse

 

BOOD 150K 7 IN 1 - Engangsutstyr bygget for å vare

Leter du etter en vape som holder tritt med tempoet ditt? BOOD 150K 7 IN 1 fra BOOD er ​​klar for det. Den leveres med 150 000 drag, 10 smaker å velge mellom og 0 % / 2 % / 3 % / 5 % nikotin - alt du trenger, ingenting du ikke trenger.

Nøkkelfunksjoner:

✅ Omtrent 150 000 drag med kapasitet

✅ 24 ml kapasitet for lengre økter

✅ Dual Mesh coil for rik smak

✅ Innebygd- strømcelle på 850 mAh

✅ Digital / LED-skjerm for batteri- og e-væskestatus

✅ 10 smaker i en enhet for enkelt bytte

Spesifikasjoner:

✅ Nikotin: 0 % / 2 % / 3 % / 5 %

✅ 150 000 drag

✅ 24ml (8ml+8ml+8ml)

✅ 850mAh

✅ størrelse: 43,7*43,2*111,2

✅ DUAL MESH COIL,6

✅ tri tank

✅ LED-skjerm

✅ smaksveksler

✅ Varmetråd: 6*1,0 ohm

✅ Effekt: enkel 10w / dobbel 20w / trippel 30w

✅ 125g/stk

✅ 150 stk

Liste over smaker

 

Smakliste over Bood 150K 7 IN 1 Vape

  1. 🍓 Vannmelon is&Red bull&Strawberry kiwi 1
  2. 🍓 Sitronlime & Jordbærvannmelon & Blåbæris 2
  3. 🍉 Jordbæris og bringebærvannmelon og sitronlime 3
  4. 🍑 Fersken & sur mango ananas & Red bull 4
  5. 🍑 Tropisk frukt & kjølig mynte & Sitronfersken 5
  6. 🍓 Ananas kokos & jordbær banan & blå razz 6
  7. 🍓 Jordbær bringebær & Trippel melon & drueis 7
  8. 🍑 Bringebær vannmelon & Mango fersken & Jordbær kiwi 8
  9. 🫐 dragefrukt guava & blåbær bringebær & sitron lime 9
  10. 🍓 Vannmelon&Jordbæris&Trippel melon 10

Produkter Bilder

 

peach sour mango pineapple red bull

raspberry watermelon mango peach strawberry kiwi

strawberry ice cream raspberry watermelon lemon lime

strawberry raspberry triple melon grape ice

 

Vanlige spørsmål om Bood 150K 7 IN 1 Vape

 

FAQ

1. Hva er MOQ for Bood 150K 7 IN 1 Vape?

Minste bestillingsmengde er100 stk. Du kan blande forskjellige smaker innenfor bestillingen på 100 stk.

2. Hvor ligger lageret ditt? Hvor lang er leveringstiden?

Vi har lager på EU-lageret. Når betalingen er bekreftet, vil varene bli sendt raskt. Transitttiden til de fleste europeiske land er rundt 3–7 virkedager.

3. Er Bood 150K 7 IN 1 Vape oppladbar?

Ja. Enheten er bygget med et oppladbart batteri, som støtter gjentatt lading for å utnytte e-væsken inni fullt ut.

4. Hva gjør at Bood 150K 7 IN 1 Vape skiller seg ut?

Bood 150K 7 IN 1 Vape er en engangsvape med høy-kapasitet med førsteklasses smakslevering og langvarig-ytelse, ideell for både sluttbrukere og grossistkjøpere.

5. Hvor mange drag kan Bood 150K 7 IN 1 Vape nå?

Den er vurdert opp til150.000 drag, utstyrt med avansert mesh-spole for å holde stabil smak gjennom hele bruken. Faktiske drag kan variere basert på inhaleringsvaner.

 

 

Slik bestiller du

 

Trinn 1 Send forespørsel

Send inn forespørselen din via e-post, WhatsApp eller vår offisielle nettside. Del gjerne dine krav: vape-modeller, bestillingsmengde og destinasjonsland. Vi vil komme tilbake til deg med pristilbud. Vi diskuterer deretter bestillingsdetaljer og utsteder proforma-fakturaen.

product-2848-1600

Trinn 2 Utfør betalinger

 

Bekreft proformafakturaen og fullfør betalingen. Flere betalingsalternativer er tilgjengelige for enkelhets skyld:

\\u2011 Lokale bankoverføringer (Europa / Australia / Hong Kong)

\\u2011 Alipay / WeChat Pay

\\u2011 Western Union

\\u2011 Kryptovaluta

product-2848-1600

Trinn 3 Ordne bestillingen

For varer på lager: varer vil bli sendt innen 2 virkedager.

For varer som ikke er på lager: produksjonstid varierer etter modell, vanligvis 7 virkedager.

product-2848-1600

Trinn 4 Frakt

Sporingsnummer vil bli oppgitt når varene er sendt. Vi driver varehus iKina og Europa:\\u2011 Europa-lager: 3\\u20115 virkedager for levering\\u2011 Kina-lager: 10\\u201115 virkedager for levering

Merk: Du kan spore forsendelsen din på offisielle nettsteder til DHL, DPD, FedEx og andre transportører.

product-2848-1600

Trinn 5 Pakkekvittering og tilbakemelding

Ved mottak av pakken din, vennligst inspiser varer og mengder for å bekrefte at alt er i god stand. Skulle det oppstå problemer, vennligst kontakt oss med en gang. Vi vil sette stor pris på om du kan gi oss tilbakemelding. Din anmeldelse er av stor verdi for vår virksomhet.

product-2848-1600

 

Vanlige spørsmål ved bestilling

 

FAQ

2. Hvordan kan jeg stole på deg?

A: Tillit er kjernen i vår globale grossistvirksomhet. Vi er en etablert vape-grossistleverandør med omfattende eksporterfaring som betjener distributører, kjedeforhandlere og forhandlere over hele Europa, Nord-Amerika, Sørøst-Asia og Oseania.

Prøvetjeneste: Du kan be om produktprøver for å inspisere byggekvalitet, smaksytelse og utførelse før formelle bestillinger.

Verifisert legitimasjon: Relevante samsvarssertifikater og klientreferanser er tilgjengelig på forespørsel.

Sikker transaksjon: Vi tar i bruk sikre betalingsmetoder og formelle kommersielle fakturaer for hver avtale.

Prøve-\\u2011bestillingsvennlig: Vi anbefaler på det sterkeste en liten prøvebestilling for ditt første samarbeid. Dette lar deg vurdere produktkvaliteten vår, forsyningsstabiliteten og risikofri ettersalgsstøtte før du forplikter deg til store bulkinnkjøp.

2. Hvilke produkter engroshandler du?

Vi leverer en komplett portefølje av autentiske vape-varer, inkludert bestselgende engangsvapes, pod-systemer, vape-maskinvare, e\\u2011væsker og støttetilbehør fra de beste merkevarene. Blandet\\u2011batch-anskaffelse er tilgjengelig for bedriftens behov.

3. Støtter du små prøvebestillinger?

Ja. Vi aksepterer prøvebestillinger for nye partnere. Prøvebestillinger lar deg teste produktytelse, leveringstid og vår generelle tjeneste før du forplikter deg til bulk- eller eksklusivt distribusjonssamarbeid. MOQ varierer etter vare, vennligst kontakt vårt salgsteam for detaljert informasjon.

4. Hva er din ledetid for bestillinger?

Med tilstrekkelig lagerbeholdning kan de fleste standard bulkordrer sendes innen 1 virkedager. For varer som ikke er på lager eller store tilpassede bestillinger, vil salget vårt informere deg om den nøyaktige produksjons- og leveringsplanen på forhånd.

5. Hvilke land eller regioner sender du til?

Salgsnettverket vårt dekker Europa, Nord-Amerika, Storbritannia, Sørøst-Asia og Oseania. Fraktløsninger er skreddersydd i henhold til lokale krav. Bekreft tilgjengeligheten til målmarkedet med våre salg før du legger inn en bestilling.

6. Hvilke betalingsmåter er tilgjengelige?

Vi støtter vanlige sikre grenseoverskridende bedriftsbetalinger. Spesifikke tilgjengelige alternativer vil bli delt av vår salgsrepresentant når du starter en forespørsel. Alle transaksjoner kommer med formelle kommersielle fakturaer.

7. Kan jeg søke om eksklusiv distribusjon?

Ja. Vi tilbyr eksklusive distribusjonspartnerskap for kvalifiserte lokale partnere. Send oss ​​din bedriftsbakgrunn, lokale markedsskala og forretningsplan, teamet vårt vil gjennomgå og diskutere ytterligere samarbeidsvilkår med deg.

8. Hva med ettersalgsservice?

Vi tilbyr profesjonell ettersalgsstøtte for kvalitetsrelaterte produktproblemer. Vennligst ta vare på bilder eller videoer for defekte varer og ta kontakt med supportteamet vårt innen den angitte tidsrammen etter varene kommer. Skader forårsaket av feil transport eller menneskelig misbruk dekkes ikke.

Hvis du trenger mer informasjon som ikke er oppført her, ta gjerne kontakt med vårt engrossalgsteam.

 

 

 

 

 

 

 

Populære tags: bood 150k 7 i 1 vape, Kina bood 150k 7 i 1 vape leverandører, fabrikk

Sende bookingforespørsel
du drømmer det, vi designer det
Vi kan lage dampen dine drømmer
kontakt oss